Nasz serwis korzysta z cookies i innych technologii. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. cprvc omnigeo.pl
POLSKA
internetowe badania turystyki
Nr 1 w marketingu turystyki
Innowacje w badaniach
Lider internetowych ankiet
Miliony zebranych opinii
Dziś przebadanych internautów
327
aktualizacja co 15 minut

czym jest voucher

 

Voucher jest dokumentem potwierdzającym prawo do bezpłatnego wykorzystania 5 noclegów przez dwie osoby w wybranych hotelach i pensjonatach. Obiekty te wymienione są w katalogu hoteli OmniGeo. Wykorzystanie vouchera powinno się odbyć na zasadach określonych w regulaminie.

Odbiorca Vouchera otrzymuje dokument w postaci czeku hotelowego o unikalnym numerze i oznaczeniu seryjnym. Na voucherze określona jest data ważności oraz liczba noclegów. Voucher jest zabezpieczony w sposób, który umożliwia potwierdzenie jego autentyczności.

Voucher posiada komputerowo wypełnione pola: okres ważności, seria i numer czeku, liczba noclegów, a także niewypełnione pola, które jego posiadacz jest zobowiązany samodzielnie wypełnić drukowanymi literami - imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

Voucher to także świetny pomysł na prezent. Dzięki temu, że jest przyznawany in blanco, może zostać podarowany przez odbiorcę osobom trzecim. Dopiero przed samym wykorzystaniem vouchera należy czytelnie wypełnić wymagane pola. Należy pamiętać, aby voucher został wykorzystany w określonym terminie ważności. Wykorzystanie Vouchera powinno być zgodne z regulaminem.

Główne cechy vouchera:
  • z vouchera może skorzystać także tylko 1 osoba
  • jedynym i całkowitym kosztem pobytu z voucherem są stawki żywieniowe indywidualne dla każdego hotelu
  • forma in blanco – czyli możliwość wykorzystania przez dowolną osobę
  • uprawnia do pobytu w jednym z 800 europejskich hoteli
  • katalog hoteli honorujących jest dostępny na stronach serwisu OmniGeo
  • voucher ma określoną datę ważności, która jest na nim wydrukowana
  • czas wypoczynku należy uzgodnić samemu z kierownictwem wybranego hotelu
  • voucher jest jednorazowy – można go użyć tylko raz i tylko w jednym hotelu
  • korzystanie z vouchera oznacza akceptację regulaminu
  • Za przygotowanie i doręczenie vouchera pocztą pod wskazany adres jest pobierana opłata w kwocie 49,50 zł

voucher za opinię

 

aktualny projekt

przydzielanie vouchera mam już voucher
 
o projekcie cele badań publikacja wyników
Osobom, które wezmą udział w badaniu OmniGeo zostanie przydzielony voucher. Upoważnia on do skorzystania z 7 noclegów samemu lub z osobą towarzyszącą w jednym z wybranych obiektów wypoczynkowych z katalogu OmniGeo.
Voucher umożliwia korzystanie z bazy ponad 800 hoteli i pensjonatów kilkunastu krajów Europy.
Jesteś zalogowany Wyloguj 
co to jest kod dostępu
     
Co to jest kod dostępu
Kod dostępu to unikatowy numer seryjny, który wydrukowany jest na Twoim voucherze. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś vouchera, nie możesz się zalogować.
     
jak uzyskać kod dostępu
     
Jak uzyskać kod dostępu
Kod dostępu otrzymują osoby, którym przydzielony został voucher i zdecydowały się go odebrać. Voucher przydzielany jest osobom, które wzięły udział w badaniu.
     
  biorę udział w badaniu  
 
Rusza kolejna edycja badań OmiGeo. Obecna ankieta dotyczy nowych trendów w podróżowaniu Europejczyków. Okazuje się, że coraz rzadziej korzystamy z biur podróży. Znacznie mniej interesują nas także wakacje spędzane na plaży. W naszym sondażu chcemy poznać nowe sposoby Europejczyków na wakacje. Przypominamy, że ankieta jest w pełni anonimowa i dostępna wyłącznie w wersji elektronicznej. Aby badanie było wiarygodne, konieczne jest zebranie minimum 100.000 jednostkowych opinii. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety. Rezultaty prowadzonego projektu umożliwią wielu ośrodkom turystycznym podjęcie działań, które przyczynią się do ulepszenia ofert wypoczynkowych oraz opracowania rozbudowanej oferty turystycznej odpowiadającej oczekiwaniom turystów. Wyniki badania pozwolą podnieść poziom świadczonych usług turystycznych w całej Europie. Publikacja wyników nastąpi w ciągu 3 miesięcy od zamknięcia bieżącej edycji badań. Raport w wersji publicystycznej zostanie udostępniony w formie elektronicznej wszystkim osobom biorącym udział w badaniu, które wyraziły chęć jego otrzymania.
biorę udział w badaniu 
czym-jest-voucher
 
© 2018 Copyright by OmniGeo |