Nasz serwis korzysta z cookies i innych technologii. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. cprvc omnigeo.pl
POLSKA
internetowe badania turystyki
Nr 1 w marketingu turystyki
Innowacje w badaniach
Lider internetowych ankiet
Miliony zebranych opinii
Dziś przebadanych internautów
327
aktualizacja co 15 minut

jak zrealizować voucher

 
Informacje ogólne
Realizacja vouchera jest możliwa tylko w okresie jego ważności, w obiektach, które go honorują. Katalog dostępnych hoteli można znaleźć na stronach serwisu OmniGeo. Właściciel Vouchera ma możliwość zalogowania się do katalogu, uzyskując w ten sposób pełny dostęp do informacji o hotelu i danych niezbędnych do rezerwacji pobytu. Przed wyjazdem należy samodzielnie skontaktować się z hotelem, uzgodnić możliwą datę przyjazdu i wyjazdu oraz zarezerwować w nim miejsce.
Planowanie urlopu
Planowanie urlopu ułatwi Państwu wielofunkcyjna wyszukiwarka w katalogu obiektów wypoczynkowych. W tym celu należy zalogować się w Katalogu hoteli i wybrać odpowiedni obiekt wypoczynkowy. Voucher należy wykorzystać w okresach honorowania, określonych na stronie każdego z obiektów w katalogu hoteli OmniGeo. Voucher ma określoną datę ważności, która jest na nim wydrukowana w specjalnie do tego wydzielonym polu. Pobyt urlopowy należy zaplanować przed upływem tej daty.
Rezerwacja pobytu
Rezerwacji miejsca w hotelu należy dokonać osobiście. Możesz to zrobić drogą elektroniczną poprzez wysłanie e-maila lub podczas rozmowy telefonicznej z wybranym obiektem. Podczas kontaktu z hotelem należy poinformować, że jest się posiadaczem czeku hotelowego, który zwalnia z opłaty za nocleg. Ważne jest również potwierdzenie obowiązujących stawek żywieniowych, które zostały podane na stronach katalogu. Jest to jedyny koszt pobytu w hotelu jaki ponosi właściciel Vouchera. W niektórych przypadkach doliczana jest niewielka, jednorazowa taksa klimatyczna, która dotyczy wszystkich turystów przebywających w danej miejscowości. Planując urlop z dziećmi ustal warunki ich pobytu bezpośrednio z hotelem.
Pobyt w hotelu
Posiadacz Vouchera zobowiązany jest do jego okazania niezwłocznie po swoim przyjeździe do hotelu, a następnie do opłacenia stawki żywieniowej za cały planowany okres pobytu. Należy pamiętać, że Voucher upoważnia do bezpłatnych noclegów w hotelu. Planowanie i organizację transportu na miejsce pozostawiamy w Państwa rękach.
Życzymy udanego wypoczynku!

voucher za opinię

 

aktualny projekt

przydzielanie vouchera mam już voucher
 
o projekcie cele badań publikacja wyników
Osobom, które wezmą udział w badaniu OmniGeo zostanie przydzielony voucher. Upoważnia on do skorzystania z 7 noclegów samemu lub z osobą towarzyszącą w jednym z wybranych obiektów wypoczynkowych z katalogu OmniGeo.
Voucher umożliwia korzystanie z bazy ponad 800 hoteli i pensjonatów kilkunastu krajów Europy.
Jesteś zalogowany Wyloguj 
co to jest kod dostępu
     
Co to jest kod dostępu
Kod dostępu to unikatowy numer seryjny, który wydrukowany jest na Twoim voucherze. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś vouchera, nie możesz się zalogować.
     
jak uzyskać kod dostępu
     
Jak uzyskać kod dostępu
Kod dostępu otrzymują osoby, którym przydzielony został voucher i zdecydowały się go odebrać. Voucher przydzielany jest osobom, które wzięły udział w badaniu.
     
  biorę udział w badaniu  
 
Rusza kolejna edycja badań OmiGeo. Obecna ankieta dotyczy nowych trendów w podróżowaniu Europejczyków. Okazuje się, że coraz rzadziej korzystamy z biur podróży. Znacznie mniej interesują nas także wakacje spędzane na plaży. W naszym sondażu chcemy poznać nowe sposoby Europejczyków na wakacje. Przypominamy, że ankieta jest w pełni anonimowa i dostępna wyłącznie w wersji elektronicznej. Aby badanie było wiarygodne, konieczne jest zebranie minimum 100.000 jednostkowych opinii. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety. Rezultaty prowadzonego projektu umożliwią wielu ośrodkom turystycznym podjęcie działań, które przyczynią się do ulepszenia ofert wypoczynkowych oraz opracowania rozbudowanej oferty turystycznej odpowiadającej oczekiwaniom turystów. Wyniki badania pozwolą podnieść poziom świadczonych usług turystycznych w całej Europie. Publikacja wyników nastąpi w ciągu 3 miesięcy od zamknięcia bieżącej edycji badań. Raport w wersji publicystycznej zostanie udostępniony w formie elektronicznej wszystkim osobom biorącym udział w badaniu, które wyraziły chęć jego otrzymania.
biorę udział w badaniu 
jak-zrealizowac
 
© 2018 Copyright by OmniGeo |