Nasz serwis korzysta z cookies i innych technologii. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. cprvc omnigeo.pl
POLSKA
internetowe badania turystyki
Nr 1 w marketingu turystyki
Innowacje w badaniach
Lider internetowych ankiet
Miliony zebranych opinii
Dziś przebadanych internautów
327
aktualizacja co 15 minut

o OmniGeo

OmniGeo jest międzynarodowym projektem badawczym o zasięgu ogólnoeuropejskim. Ideą leżącą u jego podstaw jest wykorzystanie opinii i danych zbieranych w równoległych projektach badawczych obejmujących całą branże turystyczną.

Metodologia badań opiera się na cyklicznym badaniu panelu użytkowników o dużej liczebności.

Dzięki rozwoju technologii i wielkiej popularyzacji Internetu możliwym stało się uzyskanie wysokiej wiarygodności badań na tzw. e-panelu. Dzięki temu, badania można przeprowadzać szybciej i częściej.

Przyjęte procedury badawcze gwarantują wysoką wiarygodność uzyskanych danych i możliwość ich zastosowania w profesjonalnych planach biznesowych i programach rozwoju turystyki.

Celem przeprowadzanych badań jest ich wykorzystanie w branży turystycznej, poprzez poznanie zmieniających się trendów oraz nastrojów turystycznych.

Badania przeprowadzane są za pomocą anonimowych kwestionariuszy, przy pełnym poszanowaniu prywatności użytkowników. Polityka prywatności polega na zapisaniu ankiet tak, aby uniemożliwić kojarzenie ich z poszczególnymi uczestnikami badań. Szczególnej ochronie podlega zarówno nr IP, jak i podane dane adresowe, na który ma być doręczony voucher.

W celu zwiększenia zainteresowania internetowymi badaniami turystyki i zachęcenia do wzięcia w nich udziału, dla Internautów przeznaczono pulę voucherów. Upoważniają one do korzystania z darmowego zakwaterowania w jednym z 800 europejskich hoteli. Jedynym warunkiem przydzielenia vouchera jest wypełnienie całego formularza ankiety.

 

voucher za opinię

 

aktualny projekt

przydzielanie vouchera mam już voucher
 
o projekcie cele badań publikacja wyników
Osobom, które wezmą udział w badaniu OmniGeo zostanie przydzielony voucher. Upoważnia on do skorzystania z 7 noclegów samemu lub z osobą towarzyszącą w jednym z wybranych obiektów wypoczynkowych z katalogu OmniGeo.
Voucher umożliwia korzystanie z bazy ponad 800 hoteli i pensjonatów kilkunastu krajów Europy.
Jesteś zalogowany Wyloguj 
co to jest kod dostępu
     
Co to jest kod dostępu
Kod dostępu to unikatowy numer seryjny, który wydrukowany jest na Twoim voucherze. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś vouchera, nie możesz się zalogować.
     
jak uzyskać kod dostępu
     
Jak uzyskać kod dostępu
Kod dostępu otrzymują osoby, którym przydzielony został voucher i zdecydowały się go odebrać. Voucher przydzielany jest osobom, które wzięły udział w badaniu.
     
  biorę udział w badaniu  
 
Rusza kolejna edycja badań OmiGeo. Obecna ankieta dotyczy nowych trendów w podróżowaniu Europejczyków. Okazuje się, że coraz rzadziej korzystamy z biur podróży. Znacznie mniej interesują nas także wakacje spędzane na plaży. W naszym sondażu chcemy poznać nowe sposoby Europejczyków na wakacje. Przypominamy, że ankieta jest w pełni anonimowa i dostępna wyłącznie w wersji elektronicznej. Aby badanie było wiarygodne, konieczne jest zebranie minimum 100.000 jednostkowych opinii. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety. Rezultaty prowadzonego projektu umożliwią wielu ośrodkom turystycznym podjęcie działań, które przyczynią się do ulepszenia ofert wypoczynkowych oraz opracowania rozbudowanej oferty turystycznej odpowiadającej oczekiwaniom turystów. Wyniki badania pozwolą podnieść poziom świadczonych usług turystycznych w całej Europie. Publikacja wyników nastąpi w ciągu 3 miesięcy od zamknięcia bieżącej edycji badań. Raport w wersji publicystycznej zostanie udostępniony w formie elektronicznej wszystkim osobom biorącym udział w badaniu, które wyraziły chęć jego otrzymania.
biorę udział w badaniu 
o-OmniGeo
 
© 2018 Copyright by OmniGeo |